Portorož je největší a nejmodernější slovinské přímořské letovisko a klimatické lázně. Převažuje zde poklidný rytmus s příjemnou atmosférou kaváren, obchůdků a taveren. V sezóně to tu však žije dlouho do noci. Krásné procházky zažijete na příjemné přímořské promenádě a relaxovat můžete na sluncem zalité pláži.

MOŘSKÝ PARK LAGUNA BERNARDIN:
Západní část: bazén s masážními lehátky (29-31°C), 5x Whirlpool (34-36°C), plavecký bazén s masážním vodopádem (28-31°C), rekreační bazén s masážními lůžky a vodními tryskami (28-31°C).
Východní část: 2 dětské bazény (29-31°C), plavecký bazén (28-29°C), bazén s gejzíry, vodními děly a masážními tryskami (29-31°C), tobogán. Po probíhající rekonstrukci může být uspořádání bazénů odlišné.
Součástí komplexu je sluneční terasa s lehátky (za poplatek). Lehátka uvnitř mořského parku jsou zdarma. Hotelová travnatá pláž se vstupem do moře po schůdkách se nachází cca 100 m od vilek. Další možnosti koupání jsou na plážích (oblázky nebo beton. plata) cestou do Piranu ve vzdálenosti cca 500-1200 m.
Ubytování: Hotel Vile Park je součástí komplexu Bernardin (5 vil, cca 100 m od moře), mezi Piranem a Portoroží. Ubytování je ve 2lůžkových pokojích s vl. příslušenstvím, fénem, klimatizace, WiFi, balkon za poplatek.